בריאOnline


     היי אורית יקרה,
התכנית בהחלט תמכה ואיזנה ועשתה סדר ורוגע וגם תחושה שאני לא לבד. צפיתי בכל הסרטונים שהיו מאוד נעימים ונתנו ויטמינים מחזקים לדרך. הכנתי את הטבלת הארוחות הטבעוניות שלי וזה כבר זורם די בטבעיות, אני מרגישה מסופקת ומלאת אנרגיות, מרגישה טוב!!!  וגם... גיליתי תשוקה ענקית שלי לבישול טבעוני וגם הכנתי כבר הרבה מאוד מנות שנתת... מאוהבת בפאי רועים, הכנתי את שני סוגי הקרקרים, כדורי השוקולד, סלט הקינואה, פשטידת תרד פטריות, דייסת הקוקו, חביתת טופו, שייקים למיניהם ואפילו את ההמבורגר עם המש המונבט והסלק. תודה ענקית על בסיס יציב וחזק ללכת דרך שינוי הרגלים לתזונה שמחזירה ומזכירה לי עוד מהטבע שלי. תודה על ההשקעה שלך והמקצועיות והיופי של השירות והנתינה שאת נותנת. מקווה שעוד רבים בדרך יקבלו מכל הטוב.

ברכות, ענת

אורית הנפלאה! לי היא פשוט שינתה את החיים. מה שהיה נראה לי פעם חשוב, בריא אבל קשה, הפך למשהו אפשרי שחולל מהפך בתזונה האישית שלי ובתזונה המשפחתית שלנו. עם המון ידע, רצינות ומקצועיות, ועם הרבה מחשבה, אורית הכניסה אותי לעולם התזונה הטבעית.
הייתי צריכה להבין איך עושים זאת בשגרת יום מטורפת, כשאין זמן לכלום וההרגשה היא שזה או לבשל או להיות עם הילדים... ולא היה לי מושג גם מה להכין חוץ מכמה תבשילים פשוטים (שהיו בעיקר פחממתיים) ואיפה משיגים את כל המוצרים הטבעיים האלה (הרגלים הם דבר חזק- גם ההרגל לערוך קניות בסופר במדפים המוכרים עם המצרכים שתמיד יש בבית). אז- קבלתי מידע מקצועי ומפורט על מה וכמה חשוב לצרוך, קבלתי גם כמה עקרונות שעזרו לי להתארגן עם המידע הזה, קבלתי מתכונים מעולים (שגם הילדים מתים עליהם) הכנו יחד מאכלים והכל בליווי צמוד ועם המון תמיכה והדרכה כשעלה קושי נקודתי. כשאני חושבת על זה היום- אין מצב שהשינוי היה מצליח בשגרת החיים המאתגרת שלי, ללא הליווי, התמיכה והחשיבה המשותפת.
שלב אחר שלב, יד ביד, עם החיוך הכובש של אורית והגישה הנפלאה שלה, החסמים ירדו להם, התהליך הוטמע בהדרגה ונותרתי עם המון ידע, כלים ועקרונות (לא מרשמי פלא) לשינוי תזונתי נפלא שכל המשפחה נהנית ממנו. הגוף אומר תודה והנפש... מומלץ בחום חברים ובאהבה גדולה!

רינתיה הישג

התכנית בהחלט תמכה ואיזנה ועשתה סדר ורוגע וגם תחושה שאני לא לבד. צפיתי בכל הסרטונים שהיו מאוד נעימים ונתנו ויטמינים מחזקים לדרך. הכנתי את הטבלת הארוחות הטבעוניות שליקורס מעולה! סרטונים צבעוניים,יפיפיים וקלילים. אורית מעבירה בהם המון מידע חשוב וישים ונותנת כלים מצויינים למעבר חלק וקל לתזונה טבעונית. לי אישית זה עשה הרבה סדר במה אני צריכה לאכול מבחינת מגוון וכמויות כדי לא להיות בחוסרים. חוץ מזה שהתמיכה שלה והזמינות למיליון השאלות שיש לי שווה לא פחות: )
בשורה התחתונה, מומלץ מאוד לכל מי שחשוב לו לנהל אורח חיים טבעוני,מסודר, מאוזן ובריא

איילה סלע

אני מיישמת את כל המלצותיך ואפילו הכנתי מרק שעועית, משהו שלא האמנתי שאנסה....התחלתי להתנסות בהכנת לחם כוסמין ושיפון ואני משתדלת לנסות מרשמים טבעוניים חדשים, צפיתי בסרטונים והדברים ברורים לי.
תודה לך על ההזמנה להצטרף לתכנית ועל הליווי בה. הסרטונים נפלאים והמארז הכללי יפיפה!

הדס עמיאל
Image Map

נבנה ע"י